telefon-icon(0256) 618 00 79 ust-bar-icon email-icon İLETİŞİM FORMU

English Dutch French German Italian Spanish Turkish

SAĞLIK TEDAVİSİ VE TATİL BİR ARADA

Untitled

Türkiye hastane sayısı bakımından dünyada ikinci ülke konumundadır. Türkiye, doktor başına düşen hasta miktarının oldukça az olması nedeniyle tedavi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Bu oran, her yıl yeni tıbbi tekniklerin geliştirilmesinde ve size kaliteli bir sağlık hizmeti sunulmasında da önemli rol oynamaktadır.

Türkiye'de tedavi olmak isteyen kişiler, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti almak için sağlık turizmi acentelerini tercih etmektedirler.
GDW Care Sağlık Hizmetleri Türkiye Ekibi, medikal turizm için Türkiye'yi tercih eden hastalara en gelişmiş sağlık merkezlerinde tedavi sağlayan bir sağlık turizmi hizmetidir.

Aydın, Kuşadası merkezli GDW Care Health Services Türkiye Ekibi, seyahat ve otelcilik sektöründen yola çıkmış bir kuruluştur. 2001 yılından bu yana büyük başarılara imza atan firmamız; otel rezervasyonları, transfer, gezi turları, tercümanlık ve sağlık turizmi alanlarında hizmet vermektedir.

Sağlık turizmi alanında her yıl yüzlerce kişinin tedavi organizasyonunu üstlenen şirketimiz, tedavi sürecinde hastalarına ortak olmakta, Sağlık Bakanlığı ve turizmin destek ve talimatları ile hizmetlerini her geçen gün geliştirmektedir.

Detaylı Bilgilendirmeyi otel lobimizde yer alan GDW CARE HEALTH SERVICE biriminden alabileceğiniz gibi telefon veya Whatsapp üzerinden alabilirsiniz.

+90 539 478 22 78 - İngilizce Destek Hattı

+90 533 928 22 79 - Türkçe Destek Hattı

+90 850 308 25 62 -Call Center

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.